Szanowni klienci. Wasze bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze. Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom podjęliśmy decyzję o dodatkowej przerwie technicznej na dezynfekcję i ozonowanie obiektu w godzinach 12.00-14.30.

Mamy nadzieję że najwyższe standardy sanitarne pozwolą Wam w komforcie i bezpieczeństwie uczestniczyć w zajęciach, które mają kluczowy wpływ na Wasza odporność zdrowotną.Szanowni Państwo

Chcielibyśmy się podzielić z Wami opiniami o naszej placówce, które otrzymaliśmy właśnie od naszych Klientów.

Mamy nadzieję, że wiarygodne informacje od naszych pacjentów będą Wam pomocne w podjęciu decyzji o skorzystaniu z naszych usług.

Serdecznie zapraszamy

Mam 72 lata i jestem po ciężkiej operacji kręgosłupa. Wcześniej po małym wypadnięciu dysku ćwiczyłem w wodzie przez 3 lata. Przerwa roczna  no i dźwignięcie 40 kg, które zakończyły się operacją.

Jak się tylko zagoiły plecy, wróciłem do zajęć w wodzie.  2 tygodnie delikatnego ćwiczenia, potem normalnie.

Ćwiczę 2 razy w tygodniu bez żadnych przerw. Zamiast łykać środki przeciwbólowe-basen. Funkcjonuję absolutnie normalnie, podnoszę z głową nawet 15 kg chociaż miałem maksymalnie 3 kg. Dużo chodzę nordic walking. Straciłem 12 kg wagi.

Mam lepsze samopoczucie niż miałem mając 50 lat i mało ruszając się. Wyjście na Lubań jest niczym. Podobnie czułem się 40 lat temu pracując fizycznie.

Andrzej Barański 72 lata

Mam 65 lat. Od dwóch lat przychodzę do Natur Balance na zajęcia w wodzie. Z początkiem przychodziłem, by poćwiczyć w basenie i poruszać się trochę gdyż jestem otyły. Ćwiczenia sprawiają mi dużo przyjemności. Niedawno (lipiec 2020 r.) doznałem udaru mózgu i przez dwa miesiące nie mogłem uczestniczyć w zajęciach. Od września ponownie uczestniczę w zajęciach Centrum Natur Balance i traktuję to jako znakomitą terapię. Wszyscy terapeucji sa dla mnie bardzo wyrozumiali i rozumieją że nie zawsze mogę wszystkie ćwiczenia wykonać w odpowiednim czasie za co jestem im bardzo wdzięczny. Jestem również zadowolony i pełen uznania dla właścicieli Centrum za pomoc ludziom w trudnych czasach i sytuacji zdrowotnej.

Krzysztof Okrzesik 65 lat

Wspaniale, że jesteście !!! 

Jestem po 2 zabiegach wszczepienia endoprotez do stawów biodrowych, mam problemy z kręgosłupem szyjnym i prawym barkiem – to efekt siedzącej pracy biurowej. Wymagam stałej rehabilitacji i ćwiczeń w wodzie, to jedyny rodzaj ruchu, który mogę wykonywać. Rehabilitacja w wodzie nie jest możliwa na NFZ, pozostają ćwiczenia we własnym zakresie. Odkąd chodzę na zajęcia w wodzie u Was czuję się dużo lepiej, gdyby nie one to mięśnie by mi mocno osłabły, a kręgosłup o wiele bardziej by mi dokuczał. 

Bardzo dziękuję za tak profesjonalne ćwiczenia i pomoc w utrzymaniu dobrej formy. Wszystkie  terapeutki są na medal

Kamila Woźniak